gender 8 تا 11 سال
QR Code

شرایط عمومی  و مدارک لازم جهت ثبت نام  و حضور در مسابقات

1.     عضویت در بانک اطلاعات فدراسیون تکواندو

2.     دارا بودن شرایط رده سنی و کمربندی اعلام شده

3.      پرداخت هزینه ثبت نام هرنفربرای شهر کرمانشاه 400000 تومان و برای سایر شهرستانها 200000 تومان (با مراجعه به بانک و واریز به شماره حساب 0115452909008 بنام هیئت تکواندو استان کرمانشاه  ارائه اصل فیش صاحب حساب در روز وزن کشی )

4.     اصل کارت بیمه ورزشی معتبر و اصل کارت سلامت که از سوی هیات پزشکی صادر و دارای مهر و تاریخ اعتبار باشد(جهت دریافت این کارت با هماهنگی هیئت و یا مربی مربوطه به هیئت پزشکی ورزشی مراجعه شود)

5.     تکمیل و تحویل فرم رضایت نامه در زمان وزن کشی به مسؤلین مربوطه . رضایت نامه به همراه بخشنامه در سایت اطلاع رسانی بارگزاری شده است.

شرایط اختصاصی :

رده سنی خردسالان (11 تا 9 سال) :  متولدین 1394/10/10 تا 1391/10/11   

اوزان خردسالان  : (زیر26 کیلوگرم)(28-26)(30-28)(33-30)(36-33)(40-36)(44-40)(48-44)(52-48)(52+ کیلوگرم)

زمان و مهلت ثبت نام:  شروع از تاریخ10 خرداد تا روز 19 خرداد ساعت6 بعد از ظهر از طریق سایت مبارز mobbarez.com و پس از آن سایت بسته خواهد شد و هیچ ثبت نامی انجام نمی شود.

کلیه مربیان گرامی موظفند که از ثبت نام شدگان خود لیست تهیه نموده و سپس عکسی از لیست و عکس فیش واریزی جمعی و نیز عکس رضایتنامه و عکس کارت بیمه آنها را با پیام رسان ایتا تا 20 خرداد به شماره 09183332235 ارسال نمایند . در صورت عدم ارسال عکس مدارک ، اجازه وزن کشی و حضور در مسابقه را  نخواهند داشت.

مکان و زمان وزن کشی  : سالن خانه تکواندو روز پنج شنبه  24/3/1403  از ساعت11 تا  13 

مکان و زمان برگزاری مسابقه  : سالن شهید بهشتی  روز جمعه مورخ 25/3/1403  از ساعت 8 صبح

یادآوری : وزن کشی  با 200 گرم ارفاق می باشد.

به نفرات برتر اوزان هر رده حکم و مدال قهرمانی اهدا می گردد و همچنین نفرات اول اوزان دهگانه جهت حضور در اردوی تیم استان برای اعزام به مسابقات منطقه ای غرب کشور دعوت خواهند شد.

تذکرات :

·         مسابقات بر اساس قوانین فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد

·         همراه داشتن وسایل و تجهیزات ایمنی استاندارد الزامی است

·         برابر بخشنامه صادره توسط فدراسیون تکواندو مبارزان بایستی از کلاه متناسب با رنگ هوگو استفاده نمایند

·         تهیه وسایل ایمنی استاندارد از جمله کلاه ، جوراب الکترونی ، لثه بند، ساق بند ، ساعد بند، نانشیم و ... و هزینه ایاب ذهاب و تغذیه بر عهده شرکت کنندگان می باشد

·         کوچ مبارزین باید حداقل دارای کمربند دان 2 باشد و حتما با لباس گرمکن  ورزشی باشد در غیر اینصورت از ورود وی به عنوان کوچ جلوگیری بعمل خواهد آمد.

·         مسئولیت صحت مندرجات در فرم ثبت نام بر عهده مربی می باشد.

·         در زمان ثبت نام در سایت مبارز حتما بایستی عکس بارگذاری گردد در غیر اینصورت در وزن کشی و قرعه کشی شرکت داده نمیشود.

·         مسابقات برای کمربندهای قرمز و پوم  با سیستم داوری و هوگو و کلاه  الکترونیکی و برای کمربندهای سبز و آبی با سیستم هوگوی معمولی برگزار خواهد شد

·         پس از قرعه کشی و تشکیل جدول اوزان در صورتی که نام فردی در جدول اشتباه باشد و این اشتباه از طرف کمیته مسابقات باشد بدیهی است که جدول قابل اصلاح  خواهد بود و اعتراض توسط مبارز یا کوچ و مربیان پذیرفته نخواهد بود.

·         بخاطر مساعدت و همکاری با شرکت کنندگان شهرستانها وزن کشی به صورت زیر می باشد.

·         وزن کشی حتماً  بر اساس تاریخ و ساعت قید شده در بخشنامه همزمان  تاکید می گردد همزمان با مرکز استان انجام گردد

·         برای وزن کشی در شهرستانها  نماینده کمیته داوران معرفی می گردد (نایب رئیس هیئت شهرستان به عنوان  نماینده کمیته داوران می باشند و مسئولیت صحت وزن کشی بر عهده وی می باشد.)

·         اوزان هر فرد به ترتیب وزن در جدول زیر ثبت گردد.

·         جدول وزن کشی راس ساعت 13 با پیام رسان ایتا به شماره همراه 09187321495 رئیس کمیته برگزاری مسابقات ارسال گردد. در صورت تاخیر از قرعه کشی حذف خواهند شد.

·         تیم شهرستان بایستی جهت کنترل و وزن کشی رندومی  راس ساعت 7 در سالن خانه تکواندو حضور یابند

·         از نفرات به صورت رندومی وزن کشی انجام می گردد و در صورت اختلاف بیشتر از 5 % وزن مورد نظر از مسابقه حذف و جریمه خواهد گردید.

لطفا پس از وزن کشی طبق این جدول اسامی و نتایج وزن کشی را بنویسید و با ایتا ارسال کنید. در صورتی که جدول ارسالی مطابق این فرم نباشد به هیچ عنوان پذیرفته نخواهدشد  و نفرات در جدول قرعه کشی وارد نخواهند شد و از مسابقات حذف می گردند.

سالن خانه تکواندو روز پنج شنبه 24 / 3 / 1403 از ساعت11 تا 13

سالن شهید بهشتی روز جمعه مورخ 25 / 3 / 1403 از ساعت 8 صبح

انفرادی